top of page

Destiny Connections Group

Public·3 members

Counter Strike Source 2.5 Tek Link Indir


Counter Strike Source 2.5 Tek Link Indir - TabletAdam
Counter Strike Source 2.5, Valve tarafından geliştirilen birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun, terörist ve anti-terörist takımlarının birbirleriyle çatıştığı, bomba kurma, rehine kurtarma gibi senaryoları içeren çok oyunculu bir modda oynanmaktadır. Oyunun grafikleri, fizikleri ve sesleri Source motoru sayesinde geliştirilmiş ve gerçekçi bir atmosfer sunmaktadır. Oyunun ücretsiz sürümünü sitemizden tek link indirebilirsiniz.


Counter Strike Source 2.5 Nedir? Ne İşe Yarar?
Counter Strike Source 2.5, kısaca CS:S, 1 Kasım 2004 tarihinde dünyaca ünlü oyun firması Valve tarafından birinci şahıs nişancı oyunu olarak piyasaya sürülmüştür. 5 kişi veya daha fazla takımların birbirlerini tamamen öldürme veya zarar verme üzerine kurgulanmış bir oyundur. Günümüz Counter Strike oyunlarının oynanış biçimi için kullanılan oyun motorlarının temeli Source serisi ile atılmıştır. Source serisi zamanın en iyi aksiyon oyunlarından olması ile bilinir.
Counter Strike Source 2.5 Tek Link IndirCounter Strike Source 2.5 Nasıl Oynanır?
Counter Strike Source 2.5 oyunu tamamen bilgisayarlar için çıkartılmış bir oyundur. Bu sebeple klavye ve mouse dışında herhangi bir eşya ile oyunu oynamanız mümkün değildir. Oyunun neredeyse bütün dünya tarafından bilinen bir oynanma biçimi bulunmaktadır. Source serisi ile her ne kadar haritalar ve silahlar değişse de oyunun amacı hala aynıdır. Terörist ekibi bomba kurarak, bombanın patlamasını sağlarken, Anti-Terörist ekibi ise bombanın patlamaması için çalışırken aynı zamanda rehineleri kurtarmaya çalışır. Oyun içerisinde bomba ve rehine işlemleri yapılmadan hemen önce rakip takımın oyuncuları tamamen ölürse yine round kazanılır.


Counter Strike Source 2.5 İle Neler Yapılabilir?
Counter Strike Source 2.5 serisi ile çok iyi takım savaşları çıkartabilirsiniz. 30 üzeri CS haritası ile oyun içerisinde eğlenceli zaman geçirebilir, arkadaşlarınızla takım kurarak oynayabilirsiniz. Bunun dışında yeni gelen silahları ve haritaları kontrol edebilir veya kullanabilirsiniz. Bu sayede oyuna daha iyi bir şekilde alışabilirsiniz.


Counter Strike Source 2.5 Oyunun Eksikleri
Oyunda bug sayısı fazla olduğundan şikayetler bu konu hakkında biraz fazlaydı ve harita sayısı olarak biraz azalma mevcut bu alanda da bazı şikayetler gönderildi.


Counter Strike Source 2.5 İndirme Linki
Oyunun ücretsiz sürümünü sitemizden tek link indirebilirsiniz. Sitemizden indirdiğiniz oyun dosyasını açıp, içerisinde bulunan kurulum (setup) dosyasını çalıştırmanız gerekmektedir. Oyunun kurulumu aslında çok basittir. Kurulum bittikten sonra oyunu açıp, istediğiniz sunucuya bağlanarak oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunun indirme linki aşağıdadır:Counter Strike Source 2.5 Sistem Gereksinimleri
Oyunun sistem gereksinimleri şu şekildedir:  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8/10  • İşlemci: 1.7 GHz veya daha yüksek  • RAM: 512 MB veya daha yüksek  • Ekran Kartı: DirectX 8.1 uyumlu, 128 MB veya daha yüksek  • Sabit Disk: 4.6 GB boş alan
Counter Strike Source 2.5 Oyunu Hakkında Yorumlar
Oyun hakkında yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz. Oyunu beğendiyseniz veya beğenmediyseniz nedenlerini de belirtmeyi unutmayın. Ayrıca oyunla ilgili sorun yaşayanlar veya yardıma ihtiyacı olanlar da yorum bölümünden bizlere ulaşabilirler. Oyunu indiren ve oynayan herkese iyi eğlenceler dileriz.
About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page